Ганнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

МИ РАДІ ВАС ВІТАТИ!

Новини

28 січня  психологом школи Гришаєвою О.В. з учнями 7 класу було проведено тренінг "Безпечний інтернет"

10 січня вчителі школи рийняли участь у психолого-педагогічному семінарі на тему: "Формування в учнів позитивної мотвації до навчання"

9 січня  вчителі школи разом з працівниками Ганнівського ДНЗ "Казка"  прийняли участь у психолого-педагогічному семінарі на тему: "Реалізація принципу наступності в процесі адаптації до умов навчання в початковій школі".

6 грудня вчителі школи прийняли участь у психолого - педагогічному семінарі на тему:

"Психолого-педагогічна підготовка та підтримка учнів - учасників олімпіад"

6 грудня 2012року практичним психологом школи Гришаєвою О.В. з учнями 10 класу було проведено тренінг "Безпечний інтернет".

З метою поширення інформації про безпечне користування інтернетом Сегедою Н.А., педагогом організатором школи був створений  стенд "Безпека в інтернеті".

1 грудня двоє учнів школи Гришаєва Ольга (9 клас) і Манько Максим (10 клас)взяли участь у ІІ етапі олімпіади з правознавства.

Того ж дня ще дві учениці Пилипенко Юлія (6 клас) і Гайнутдінова Людмила (8 клас) взяли активну участь у районному етапі мовно-літературного конкурсу імені Т.Г.Шевченка, де писали творчі роботи.

2 грудня учні школи Манько Максим (10 клас) і Павлусик Юлія (11 клас) взяли участь у ІІ етапі олімпіади з інформаційних технологій.

Бажаємо вам успіхів!

16 листопада група учнів нашої школи відвідала обласний центр - місто Кіровоград. Передусім ми відвідали меморіальний музей Марка Кропивницького.

Після цього ми побували у обласному краєзнавчому музеї, де відвідали фотовиставку "Єлизаветград - наше місто", зал "Наше місто в роки Великої Вітчизняної війни" та виставку дитячих робіт.

Ми гуляли Кіровоградом і насолоджувались його красою і неповторністю.

Потім ми відвідали Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр імені М.Л.Кропивницького, який був заснований у 1882 році.

А наостанок ми відвідали міський дендропарк.

25 листопада 2012 року учні нашої школи взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу знавців рідної мови імені П.Яцика.

Ми раді вітати учнів, які зайняли призові місця в цьому конкурсі:

Гайнутдінову Людмилу, ученицю 8 класу, за зайняте ІІ місце;

Пилипенко Юлію, ученицю 6 класу, за зайняте ІІ місце;

Канівець Ангеліну, ученицю 4 класу, за зайняте ІІІ місце;

Манька Максима, учня 10 класу, за зайняте ІІІ місце;

Новосельського Максима, учня 6 класу, за зайняте ІІІ місце.

Успіхів вам у подальших конкурсах і олімпіадах!!!

26 листопада 2012 року для учнів 9-11 класів у школі був проведений тренінг "Безпечний Інтернет".

21 листопада 2012 року на базі нашої школи відбулося заняття школи молодого вчителя з прблеми "Формування особистості вчителя - основа розвитку освіти". З зазначеної проблеми виступила керівник школи молодого вчителя методист відділу освіти Петрівської районної державної адміністрації Яновська Л.Є.

У ході заняття практичним психологом школи Гришаєвою О.В. проведено тренінг "Будьмо знайомі".

Директор школи Канівець О.М. розглянула питання теоретичного змісту "Сучасний урок".

Заступник директора з навчально - виховної роботи Міщенко М. І. провела конкурс педагогічної майстерності "Щасливий серед дітей"