Ганнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

МИ РАДІ ВАС ВІТАТИ!

Історія школи

До 1917 року в селі Ганнівка Петрівського району Кіровоградської області працювала початкова школа. Переважна більшість населення була неписьменною або малописьменною. У період колективізації в селі проводилась велика робота по ліквідації неграмотності, у якій активну участь взяли вчителі Ганнівської семирічної школи Маловиця С.Я., Мотайло В.М., Бойко А.З., Недавня Н.Д., Трембач В.Ю.

У 1935 році на базі семирічної школи була створена середня школа, в якій навчалось 580 учнів, а також працювала початкова школа на 125 учнів.

У 1978 році відкрила свої двері новозбудована середня школа – простора, світла, - у якій на той час навчалось близько 300 учнів.

Зі стін школи за роки її існування вийшли десятки знаменитих людей: відмінники народної освіти, Герой Радянського Союзу, депутат Верховної Ради України, лікарі, інженери, академіки, професор, герої праці.

На сьогоднішній день школа налічує 144 учня та 19 педагогів, які згуртовано працюють, створюють красу, затишок, беруть участь у громадському житті. Учні та вчителі – активні учасники багатьох районних, обласних та Всеукраїнських акцій, експедицій, мають досвід з краєзнавчої роботи, організації дозвілля. Славиться школа своїми юними артистами та спортсменами.